DLSA GOTT
Doheny Longboard Surfing Association
Junior Men 15 - 19
Heat #1
Junior Men 15 - 19
R1 - H1
7:30 AM PST
Sat. Jan. 10
North Peak


color plc   name club
Clubs
BLUE   2   KEVIN SKVARNA OLSC
RED   4   BEN OUTLAW CLSA
WHITE   5   BRANDON ZUNAGEYLIS LBSC
GREEN   3   NICK ANDERBERG SSA
ORANGE   1   PERRY ROHR DLSA
PINK   6   AJ NOOREN LJSSA
Heat #2
Junior Men 15 - 19
R2 - H2
7:45 AM PST
Sat. Jan. 10
North Peak


color plc   name club
Clubs
BLUE   1   KAI TAKAYAMA OLSC
RED   3   HENRY BUCKLEY MBC
WHITE   4   KRISTIAN KOCHERGA CLSA
GREEN   2   SHANE BETTIS LBSC
ORANGE   5   ANDREW ENGLISH HBLC
PINK        
Heat #3
Junior Men 15 - 19
Semi - H3
8:00 AM PST
Sat. Jan. 10
North Peak


color plc   name club
Clubs
BLUE   2   DANIEL WILLIAMS DLSA
RED      JEREMY GUILMETTE HBLC
WHITE     
GREEN   3   TRENT FRANK HBLC
ORANGE   4   NICK MELANSON LBSC
PINK   1   RICKY CUNNINGHAM WSC
Heat #4
Junior Men 15 - 19
Final - H4
8:15 AM PST
Sat. Jan. 10
North Peak


color plc   name club
Clubs
BLUE   4   KYLE PAREZ DLSA
RED   3   CAMERON LAPUAHO LJSSA
WHITE   5   OSHEAN LEHRMANN SSA
GREEN   2   NATHAN STROM WSC
ORANGE   6   ZACH SIMPSON SSA
PINK   1   AUSTIN SONNIER OLSC
Page 2
Heat #5
Junior Men 15 - 19
R5 - H5
8:30 AM PST
Sat. Jan. 10
North Peak


color plc   name club
Clubs
BLUE   4   QUINTEN HEGBERG HBLC
RED   2   EVAN TRAUNTVEIN SBSC
WHITE   5   CARSTEN LESTER LJSSA
GREEN   6   RIVER COVEY LBSC
ORANGE   1   TEVOR ANDERBURG CSC
PINK   3   THEO HIRSCHFIELD WSC
Heat #11
Junior Men 15 - 19
R6 - H6
10:00 AM PST
Sat. Jan. 10
North Peak


color plc   name club
Clubs
BLUE   1   PERRY ROHR DLSA
RED   3   DANIEL WILLIAMS DLSA
WHITE   5   HENRY BUCKLEY MBC
GREEN   2   AUSTIN SONNIER OLSC
ORANGE      THEO HIRSCHFIELD WSC
PINK        
Heat #12
Junior Men 15 - 19
R7 - H7
10:15 AM PST
Sat. Jan. 10
North Peak


color plc   name club
Clubs
BLUE   5   KAI TAKAYAMA OLSC
RED   3   KEVIN SKVARNA OLSC
WHITE   2   TRENT FRANK HBLC
GREEN   1   NATHAN STROM WSC
ORANGE      TEVOR ANDERBURG CSC
PINK        
Heat #13
Junior Men 15 - 19
R8 - H8
10:30 AM PST
Sat. Jan. 10
North Peak


color plc   name club
Clubs
BLUE   2   RICKY CUNNINGHAM WSC
RED   5   SHANE BETTIS LBSC
WHITE   3   NICK ANDERBERG SSA
GREEN   4   CAMERON LAPUAHO LJSSA
ORANGE      EVAN TRAUNTVEIN SBSC
PINK        
Page 3
Heat #34
Junior Men 15 - 19
R9 - H9
3:45 PM PST
Sat. Jan. 10
North Peak


color plc   name club
Clubs
BLUE   4   AUSTIN SONNIER OLSC
RED   2   DANIEL WILLIAMS DLSA
WHITE   6   TRENT FRANK HBLC
GREEN   5   KEVIN SKVARNA OLSC
ORANGE   3   RICKY CUNNINGHAM WSC
PINK   1   NICK ANDERBERG SSA
Heat #59
Junior Men 15 - 19
R9 - H10
2:00 PM PST
Sun. Jan. 11
North Peak

color plc   name club
Clubs
BLUE   5   PERRY ROHR DLSA
RED   2   NATHAN STROM WSC
WHITE   1   EVAN TRAUNTVEIN SBSC
GREEN   4   NICK ANDERBERG SSA
ORANGE   3   DANIEL WILLIAMS DLSA
PINK   6   RICKY CUNNINGHAM WSC